TITLE

DESCRIPTION

Akcja „Wybieram wodę”

We wtorek 6 grudnia w naszej szkole odbyła się akcja: „Wybieram wodę”. W tym dniu wszystkie dzieci oraz nauczyciele przyszli ubrani na niebiesko. Rano uczniowie klasy VI przyczepiali każdemu dziecku oraz rodzicom znaczek- kropelkę wody z napisem: „Wolę wodę”, „Piję wodę” lub „Wybieram wodę”. Na sali gimnastycznej obejrzeliśmy prezentację promującą korzyści płynące z picia wody. Dzieci poznały rolę życiodajnej wody, zdobyły wiadomości o prawidłowym nawodnieniu organizmu  i potrzebie ochrony naturalnych zasobów wodnych oraz racjonalnym gospodarowaniu wodą. Następnie uczniowie mogli obejrzeć kilka bardzo ciekawych doświadczeń z wodą profesjonalnie przygotowanych przez Mateusza M. z klasy V.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress