TITLE

DESCRIPTION

Festiwal Teatralny „Maska 2016”

Tydzień w teatrze Od 10 do 13  maja klasa V chodziła do ratusza na Festiwal Teatralny Maska pod tytułem „Dobre słowo leczy”. W pierwszy dzień poszliśmy na przedstawienie „U stóp Olimpu” i „Szósty dzień tygodnia” w wykonaniu klasy II gimnazjum. Kolejnego dnia oglądaliśmy sztukę ”Wolność, ojczyzna, naród” klasy III b i „Fala wieczności” III gimnazjum. 12 maja obejrzeliśmy sztukę ”Samotny wśród ludzi”. 13 maja mieliśmy przyjemność oglądać przedstawienia przygotowane przez grupy przedszkolne pod tytułem: „Życzliwość i uśmiech każde drzwi otworzą” oraz ”Żyje się raz”(według scenariusza autorskiego Kaliny Petrykowskiej i Aleksandry Piekarskiej a także „Igraszki z diabłem” w wykonaniu klasy II gimnazjum. Wszystkie przedstawienia były bardzo ciekawe, pouczające, a niektóre śmieszne.  Największe wrażenie zrobiło na nas  nowoczesne wykonanie sztuki teatralnej z 1981 roku pt. ”Igraszki z diabłem”. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy uczestniczyć w tym ważnym przedsięwzięciu. przygotował Mikołaj Pruszyński

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress