Koncert kolęd pt. „Boże Narodzenie”

18 grudnia 2015 r. w piątek  w legionowskim ratuszu odbył się Koncert kolęd pt. „Boże Narodzenie”. W świąteczny nastrój wprowadziły nas kolędy zaśpiewane przez uczniów klas I-VI ze szkoły podstawowej w Legionowie. Przygotowany przez panią Martę Banaszek koncert,  był przeplatany poetyckimi fragmentami z historii narodzin Jezusa. Uczniowie klasy V zaśpiewali dwie kolędy. Swój talent wokalny ujawnili chłopcy: Piotr, Maks i Alek , którzy zaśpiewali solo  „Kolęda na wysokości ”. W kolędzie  „Ciemność nocy” zaprezentowały się dziewczyny: Inga, Maja oraz Jagna i Małgosia. Koncert zakończyła Pani Dyrektor , która podziękowała wszystkim dzieciom za udział w koncercie oraz paniom: Justynie, Karolinie i Asi za oprawę muzyczną. Pani dyrektor Helena Olkucka pożegnała wszystkich obecnych na sali składając przepiękne życzenia świąteczne.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress