TITLE

DESCRIPTION

Nauka bez granic

W środę 28 września wraz z klasą 5 i panią Anią udaliśmy się na warsztaty z języka angielskiego. Były to naprawdę wyjątkowe warsztaty z Fluency Mc-gwiazdą światowego formatu. Jason R. Levie znanany na całym świecie jako Fluency MC to człowiek, który zmotywuje największego lenia do nauki języka angielskiego. Jego rapy z gramatyką angielską w roli głównej możemy znaleźć na kanale YouTube. Podczas warsztatów w sposób zabawny i stymulujący uczniowie ćwiczyli język angielski. Jason bezpośrednio współdziałał z uczniami wykorzystując piosenki i filmy, które stworzył specjalnie dla uczących się angielskiego. Piosenki i filmy ułatwiają zapamiętywanie słownictwa. Poprzez rapowanie dzieci ćwiczyły wymowę i gramatykę. Warsztat miał na celu motywować dzieci do nauki języka oraz pomagać  im w budowaniu umiejętności komunikacyjnych, których potrzebują, aby znać dokładne i biegle język.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress