„Nocowanie w szkole”

Z piątku na sobotę w dniach 8-9 stycznia uczniowie z klasy V nocowali w szkole. Uczniowie naszej klasy mieli możliwość zintegrowania się oraz spędzenia czasu w swoim towarzystwie. Dziewczyny zaadaptowały na swą sypialnię salę czerwoną, natomiast chłopcy salę obok- niebieską. Wszyscy przynieśli śpiwory, maty lub materace oraz opiekacze, by wspólnie przygotować tosty na kolację. Spotkaliśmy się o 18.30 w szkole, gdyż na 19.00 udaliśmy się do MOK-u na koncert gitarowy Ewy Żmijewskiej i jej gości.  Po powrocie zjedliśmy kolację i zaczęła się zabawa. Dzieci grały w różne gry, karty i wspólnie oglądały filmy. Dużo czasu spędziły na sali gimnastycznej, gdzie zagrały w kosza. Wszyscy byli bardzo zadowoleni pomimo, że większość w ciągu nocy nie zmrużyła nawet oka. Zmęczeni, niewyspani, ale szczęśliwi wrócili do swoich domów. Poniżej kilka wspomnień: "Jestem bardzo zadowolony z nocowania w szkole, Mam miłe wspomnienia, choć na drugi dzień odsypiałem całą sobotę. Przydałaby się powtórka."     Damian
"...mi się bardzo podobało. Mogliśmy sobie z chłopakami pogadać,pośmiać się razem, pograć w pilkę itp. itd. z dziewczynami z reszta też. ..."    Adam
"Było fajnie, gdy poszliśmy późno spać. Oglądaliśmy fajny film i robiliśmy sobie kolacje"     Kasper "Nocowanie w szkole było bardzo fajne. Szczególnie podobało mi się, że mogłem spędzić czas z klasą poza lekcjami." Mateusz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress