TITLE

DESCRIPTION

Pożegnanie klasy szóstej.

We wtorek 21 czerwca o godzinie 11.30 odbyło się uroczyste pożegnanie klasy szóstej, przygotowane przez naszą klasę Gala "Lolki 2016". Skąd ta nazwa? Nazwa pochodzi od patrona naszej szkoły Jana Pawła II zwanego Lolkiem. W edycji "Lolki 2016" było 12 starannie dobranych kategorii, w których nominowani byli poszczególni uczniowie klasy VI oraz nauczyciele i osoby znane z telewizji. W kategorii "Żeglarz roku" wygrał Kostek, w kategorii "Piłkarz roku"-Krzysiu, w kategorii "Tancerz roku"-Patryk, w kategorii "Modelka roku"-Oliwia, w kategorii "Niania roku"-Jagoda, w kategorii "Optymista roku"- Julka, w kategorii "Fotograf roku"- Anielka, w kategorii "Pływak roku"-Bartek, w kategorii "Znawca przyrody"-Piotrek, w kategorii "Człowiek i jego gadżet"-Michał P., w kategorii "Mistrz ciętej riposty"-Michał A., w w kategorii "Brat roku"-Krystian.
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress