TITLE

DESCRIPTION

Program „Porcja pozytywnej energii w szkole”.

25 kwietnia cała nasza szkoła wzięła udział w IV edycji programu edukacyjnego „Porcja Pozytywnej Energii”.  Program realizowany jest pod patronatem: Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu UP w Poznaniu, Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu, Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Celiakię Przekreślony Kłos oraz honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Celem Programu Porcja Pozytywnej Energii jest edukacja i kształtowanie u dzieci właściwych nawyków żywieniowych opartych na spożywaniu warzyw i owoców. Pani Marta przygotowała na ten temat prezentację, a Olek i Maja z klasy V byli prowadzącymi. Każda klasa w swojej sali wykonała z kuli styropianowej planetę owocowo-warzywną, którą pomalowano kolorowo farbami. Na kuli dzieci umieściły przygotowane według własnego pomysłu flagi państw różnych owoców i warzyw.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress