TITLE

DESCRIPTION

Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke

21 stycznia 2016 r. w szkole w Jabłonnie odbyło się spotkanie z pisarzem Grzegorzem Kasdepke. Jest to autor literatury dla dzieci, znanych z takich tytułów jak Detektyw Pozytywka, Mity Greckie czy Kuba i Buba. Pan Grzegorz prezentował nam swoją najnowszą książkę „ 45 puknięć w głowę”. Autor w przystępny sposób wyjaśnia w niej trudne pojęcia, z którymi spotykamy się w codziennym życiu np. „sedno”, „sukces”, „dyskryminacja”. Pan Grzegorz opowiadał nam, z humorem, w jaki sposób powstają jego książki, a także o nagrodach, które za nie otrzymał. Autor odpowiadał również na nasze pytania, a było ich wiele... Po spotkaniu mogliśmy zakupić książkę „45 puknięć w głowę”, co większość obecnych uczyniła. Po powrocie do szkoły wszyscy zatopiliśmy się w lekturze... Mikołaj Pruszyński

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress