TITLE

DESCRIPTION

Zielona Szkoła 2017

W dniach 15-19 maja 2017 byliśmy na Zielonej Szkole- Aktywnej Szkole w Kotlinie Kłodzkiej. Mieszkaliśmy w pensjonacie „Pokoje w Górach u Wanata” w Nowym Gierałtowie.  Zwiedziliśmy starą kopalnię uranu w Kletnie, kopalnię złota w Złotym Stoku, gdzie jechaliśmy kolejką podziemną oraz twierdzę Kłodzko. Spacerowaliśmy po okolicy i bawiliśmy się w lesie. Byliśmy w Czarnej Górze, gdzie zjeżdżaliśmy kolejką grawitacyjną. Było mnóstwo wrażeń. Odwiedziliśmy też klub jeździecki „Furmanka” , gdzie czyściliśmy konie, a po założeniu uprzęży mogliśmy jeździć na koniach. Nie brakowało zajęć sportowych.  Strzelaliśmy z łuków i karabinków pneumatycznych. Uczestniczyliśmy w wielu grach zespołowych i terenowych. Do domu wróciliśmy bardzo zadowoleni.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress